HİZMETLERİMİZ

 

Denizcilik sektörünün lider firmalarından biri olarak, sürekli değişen ve gelişen piyasayı takip ederek; konusunda eğitimli bir ekiple, 8 adet kuru yük gemimizin home-brokerliğinin yanında, teknik, ISM ve operasyon hizmetlerini de yürütmekteyiz.

Lloyd List tarafından 2008 yılının "Kuru Yük Şirketi" ödülüne layık görülmenin haklı gururunu yaşamaktayız ve sağlam temeller üzerine kurulan şirketimizi, müşteri memnuniyetini esas alan vizyonumuz, çevreye duyduğumuz saygı, emeğe ve insana verdiğimiz değer ile her geçen gün yeni yatırımlarımızla güçlendirerek; eğitimli ve verimli personelimizin işbirliği ile daha da ileri taşımaktayız.

  TEKNİK VE ISM

Teknik ve ISM departmanı olarak, bünyemizdeki gemilerimizin çeşitliliği ve tonaj aralıkları itibari ile sürekli değişen ve gelişen denizcilik kurallarının takibi, gemilerin planlı bakımları ve uygulamaları üst seviyede yapılmaktadır. Emniyet ve güvenlik konusundaki tüm gelişmeler takip edilmekte ve uygulanmaktadır. Departmanımız, sektörün lideri konumunda olan bu bayrağı taşımaktan ve daha ileri götürmekten mutluluk duymaktadır.

  OPERASYON

Mardaş / Mardeniz / Kardeniz Denizcilik İşletmeleri bünyesindeki şirket gemileri, yeni seferlerine bağlandıkları andan itibaren operasyon departmanının kontrolüne geçer. Operasyon departmanı; başta kiralama olmak üzere, teknik, satınalma, acente ve personel departmanları ile iletişime geçerek bağlantı sonrası sürecin takibi, sıkıntısız bir şekilde işlemesi ve gemi verimliliğinin optimum düzeyde tutulması amaçlarına yönelik gerekli faaliyetleri yürütür. Operasyon departmanı sorumluluğu ve kontrolünde yürütülen ana faaliyetler aşağıdaki gibidir :

  • Acente atamaları
  • Yakıt ikmalleri
  • Sörvey atamaları
  • Yükleme/tahliye operasyonlarının takip edilmesi
  • Kira/navlun ödemelerinin takip edilmesi
  • P&I konularının yürütülmesi
  • Personel değişikliği işlemleri