HİZMETLERİMİZ

 

 

 

Mardaş Gemi Acenteliği, Türk deniz sularının tamamında hem yerli hem de yabancı gemi armatörlerine 20 yıla yakın bir süredir benzersiz verimlilikte hizmetler sunmaktadır. Mardaş bünyesindeki liman işletmeciliği, gemi işletmeciliği ve gemi kiralama birimleriyle sağladığı çeşitli olanaklardan temsilcisi olduğu armatör ve donatanları yararlandırma ayrıcalığına sahiptir. Bu hizmetleri istisnasız tüm limanlarda ve transit geçişlerde sunarken, sahip olduğu bu ayrıcalıklarla temsil ettiği armatör ve donatanların haklarını sonuna kadar savunmaktadır.

Mardaş Acente İstanbul / Ambarlı tesislerindeki limanımıza uğrayan gemilerin kiracı acentesi sıfatı ile tüm yükleme ve tahliye işlemlerini takip ederken, aynı zamanda; diğer Türk limanlarına uğrayan ve boğazlarından transit geçen gemilere de armatör acenteliği hizmeti sunmaktadır. Acenteliğimizi rakiplerinden üstün kılan en önemli özelliğimiz şirketimizin faaliyet alanlarının çeşitliliği sayesinde gemi operasyonlarında doğabilecek tüm sorunlara işleten adına zaman ve para kaybını en aza indirecek acil çözümler sunuyor olmamızdır. Acenteliğimiz çağdaş teknoloji ile donanmış, gerekli yabancı dillere vakıf, eğitimli ve tecrübeli personeli ile armatörlerin, donatanların ve gemi personelinin aralıksız olarak 7/24 hizmetindedir.

Acentelik hizmeti verdiğimiz gemilerin son üç yıla göre dağılımı 2010 yılında 504 gemi ,2011 yılında 446 gemi ve son olarak 2012 yılında 590 gemi olarak gerçekleşmiştir.