';

CFS Hizmetleri

CFS (Konteyner yük istasyonu) sahasına alınıp işçi ya da forklift ile boşaltılarak araca yüklenmesi ile oluşan liman hizmetidir. İstifte bulunan boş ya da kısmi dolumu yapılan konteynerin CFS sahasına alınıp, işçi ya da forklift ile eşyanın araçtan konteynere yüklenmesi hizmetidir.

Kasalı, Bundle, Blok Mermer, Kağıt, Big Bagli Yükler, İş Makineleri gibi çeşitli yük gruplarına iç dolum ve iç boşaltım hizmetini pratik, güvenli ve zamandan tasarruf sağlayarak müşterilerine sunar.

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon

Genel Yük Hizmetleri

140 ton kaldırma kapasiteli saha vinçlerimiz ve özel ekipmanları ile her türlü özellikte genel yük, dökme yük ve proje yük gemilere, Paletli, big bag’li, ambalajlı ya da bundle elleçleme hizmeti verilmektedir. 280 tona kadar ağır tonajlı yüklerin operasyonu.
Image icon

Depolama Hizmetleri

Liman ana sahasına bağlantılı 5 ayrı bölümden oluşan toplamda 130.000 m² alanda gümrüklü ve gümrüksüz açık sahaya sahip olan işletmemiz, konteyner operasyonlarını destekleyici depolama ve yan hizmetler ile birlikte, genel yük depolama ve elleçleme.
Image icon

Konteyner Hizmetleri

Konteyner terminal hizmetlerinin gerektirdiği tüm altyapı, makine ve deneyimli personele sahip işletmemiz, Konteyner depolama, taşıma gibi hizmetler sağlamakla birlikte, limandan kapı teslime kadar tüm süreçlerde lojistik müşterilere destek vermektedir.