';

Depolama ve Ambar Hizmetleri

Liman ana sahasına bağlantılı 5 ayrı bölümden oluşan toplamda 130.000 m² alanda gümrüklü ve gümrüksüz açık sahaya sahip olan işletmemiz, konteyner operasyonlarını destekleyici depolama ve yan hizmetler ile birlikte, genel yük depolama ve elleçleme hizmetleri de vermektedir.

İşletmemiz, liman ana sahası ve dış sahada olmak üzere ise 3 farklı bölümden oluşan toplamda 5362 m² lik kapalı ambara sahiptir.

Parsiyel yükleri için tahsis edilmiş 3442 m² lik ambarımız, ithalat ve ihracat olarak ayrı iki alandan oluşmakta ve raf sistemi ile dizayn edilmiştir.

Müşterilerin anlık taleplerine karşılamak için ise, liman ana sahası içinde yer alan 720 m² lik Geçici Depolama statüsündeki ambarımız bulunmaktadır.

Liman full (FCL) konteynerler için ambar kodu ; G0042

Parsiyel ambar kodu ; G0244

Ambarlı liman kodu ; TRAMB-003

Diğer Hizmetlerimiz

Image icon

Genel Yük Hizmetleri

140 ton kaldırma kapasiteli saha vinçlerimiz ve özel ekipmanları ile her türlü özellikte genel yük, dökme yük ve proje yük gemilere, Paletli, big bag’li, ambalajlı ya da bundle elleçleme hizmeti verilmektedir. 280 tona kadar ağır tonajlı yüklerin operasyonu
Image icon

Konteyner Hizmetleri

Konteyner terminal hizmetlerinin gerektirdiği tüm altyapı, makine ve deneyimli personele sahip işletmemiz, Konteyner depolama, taşıma gibi hizmetler sağlamakla birlikte, limandan kapı teslime kadar tüm süreçlerde lojistik müşterilere destek vermektedir.
Image icon

Acente Hizmetleri

Liman İşletmeciliği dışında, yine Mardaş Marmara Deniz İşletmeciliği çatısı altında, ayrı bir bölüm olarak yürütülen acenta departmanımız, 3. Şahış şirketlerine acentalık hizmeti sağlamaktadır.